Biedronka

Biedronkowe oszczędności

Biedronkowe oszczędności

30.01. – 04.02.2023

Biedronka gazetka

Biedronka gazetka

02.02. – 08.02.2023

Biedronka - Okazje tygodnia

Biedronka - Okazje tygodnia

26.01. – 08.02.2023

Biedronka - Okazje tygodnia

Biedronka - Okazje tygodnia

30.01. – 11.02.2023

Biedronkowe oszczędności

Biedronkowe oszczędności

26.01. – 01.02.2023

Trudno znaleźć kogoś w Polsce, kto nie zna Biedronki. To największa sieć sklepów w nad Wisłą jest ich ponad 3200 w całym kraju. Markety z czerwonym owadem w logo znajdują się w ponad 1100 miejscowościach. Marka należy do portugalskiej grupy Jeronimo Martins. Pierwszy sklep powstał w 1995 roku. Rozwój sieci udał się z dużym powodzeniem, Biedronka obecnie zatrudnia ponad 80 tys. pracowników, którzy na co dzień dbają o to, żeby każdy klient opuszczał sklep w pełni zadowolonym.

Historia Biedronki w Polsce

W 1995 roku powstał pierwszy sklep sieci, która miała być dla każdego, kto chce zrobić zakupy w niższych cenach. Założył ją Mariusz Świtalski, a w 1997 roku portugalski koncern Jeronimo Martins kupił w niej udziały. Od tego czasu rozwój firmy mocno przyspieszył, w 1999 roku w całym kraju znajdowało się już 500 sklepów z sympatycznym owadem w logo. Przez lata marka rozwijała współpracę z dostawcami, w 2021 roku było ich ponad 1000. Dzięki szerokiemu asortymentowi oraz niskim cenom sieć stała się największą w kraju, z której korzystają codziennie tysiące Polaków.

Asortyment w sklepach Biedronka

Początkowo Biedronka była spożywczym supersamem. Można było w niej kupić produkty potrzebne w kuchni, w tym świeże owoce, warzywa, nabiał, mięso oraz napoje. W ofercie pierwszych sklepów sieci znajdowały się też materiały higieniczne oraz środki czystości. To przez lata się nie zmieniło, nadal artykuły spożywcze i chemia gospodarcza stanowią główną ofertę sklepów Biedronka.

Jednak asortyment tej sieci stale jest poszerzany. Dzisiaj w sklepach z czerwonym owadem w logo możesz znaleźć praktycznie wszystko. W szerokiej ofercie Biedronki znajdują się wysokiej klasy kosmetyki. Sklepy oferują też prasę, akcesoria kuchenne, dodatki do domu oraz ogrodu. Coraz większe potrzeby klientów sprawiły, że asortyment był stale poszerzany, teraz można w nim kupić nawet odzież, meble czy też sprzęt elektroniczny.

Biedronka – marki własne

Olbrzymi asortyment sklepów nie byłby możliwy, gdyby nie marki własne. Biedronka ma w swojej ofercie produkty, które z powodzeniem mogą konkurować pod względem jakości z najbardziej znanymi firmami na świecie. W sklepie możesz znaleźć zdrowe i smaczne wyroby Kraina Wędlin. Miłośnicy owoców i przetworów z owoców oraz warzyw mogą skorzystać z produktów Vital Fresh. Be Beauty Care to marka kosmetyczna a matki o higienę swoich dzieci mogą zadbać z artykułami Dada. Biedronka ma nawet w swojej ofercie produkty do ćwiczeń, oznaczone logo Seven for 7. Łącznie można naliczyć 30 marek własnych Biedronki.

Karta Moja Biedronka

Sieć Biedronka jest znana z niskich cen, jednak rachunek za zakupy w sklepie możesz dodatkowo obniżyć. W tym celu powstał program Moja Biedronka, którego celem jest wspieranie klientów w postaci wyjątkowych rabatów. Początkowo jego działanie było oparte o kartę, która trzeba było zeskanować po to, żeby obniżki zostały naliczone. Uczestnicy programu mogli też liczyć na dodatkowe naklejki w akcji z maskotkami.

Aktualnie Moja Biedronka to aplikacja, w której można znaleźć dodatkowe rabaty. Wystarczy pobrać widget na swój smartfon po to, żeby uzyskać dostęp do promocji, gazetek i akcji rabatowych. W aplikacji znajduje się także wirtualna karta Moja Biedronka. Bardzo użyteczną funkcjonalnością jest także skaner cen, który możesz mieć we własnym telefonie.

Biedronka – gazetka

Znanym i sprawdzonym sposobem na to, żeby płacić mniej za zakupy, są gazetki. Biedronka również regularnie przygotowuje dla swoich klientów tego typu oferty. Dotyczą one nie tylko produktów spożywczych, lecz także artykułów chemicznych czy nawet odzieży. Dzięki nim dowiesz się także o nowościach w asortymencie oraz akcjach, które są planowane. Gazetki Biedronki przedstawiają również katalogi pomocne przy robieniu prezentów na święta oraz przygotowywaniu wyprawki szkolnej.


Inne sklepy

Już widziałeś wszystkie gazetki ze sklepu Biedronka? Nie ma problemu, u nas znajdziesz oferty promocyjne również innych sklepów. Wystarczy kliknąć na logo jednego z niżej pokazanych sklepów, a pojawią się wszystkie promocyjne gazetki i oferty tego sklepu.

Najnowsze artykuły