Gazetki | Hipermarkety i supermarkety | Biedronka

Biedronka

Biedronka

Biedronka

19.02. – 24.02.2024

Zobacz ulotkę
Biedronka

Biedronka

22.02. – 28.02.2024

Zobacz ulotkę

Przeterminowane ulotki Biedronka »

Biedronka gazetka

Gazetka Biedronka ukazuje się regularnie na oficjalnej stronie internetowej sklepu. Biedronka gazetka PDF dostępna jest online, natomiast papierowa wersja znajduje się we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci. Biedronka gazetka aktualna zawsze zajduje się na MrOferto w towarzystwie innych ofert promocyjnych, takich jak Kaufland gazetka promocyjna oraz Doz.pl promocje. Biedronka gazetka aktualna podzielona jest na parę osobnych gazetek, które obejmują różne kategorie produktów i promocje Biedronki. Przykładowo osobno wydawana jest gazetka Biedronka alkohole oraz Biedronka gazetka PDF home z produktami wyposażenia domu. Biedronka gazetka PDF dostępna jest również w aplikacji mobilnej sklepu. Regularnie jest organizowana również Biedronka loteria, w której wygrać można atrakcyjne nagrody. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej sklepu. 

Biedronka gazetka aktualna

Biedronka gazetka aktualna z ofertą spożywczą wydawana jest zawsze dwa razy w tygodniu, raz w tygodniu wydawana jest gazetka z ofertą przemysłową. Do tego gazetka Biedronka z ofertą alkoholi wydawana jest dwa razy w miesiącu. Jak widać wydawane jednocześnie są trzy rodzaje gazetek - z produktami spożywczymi, z artykułami przemysłowymi oraz z alkoholami. Promocje Biedronka zawsze znajudją się na MrOferto w towarzystwie innych ofert promoyjnych, takich jak Doz.pl promocje oraz Kaufland gazetka promocyjna. Regularnie jest organizowana również Biedronka loteria, w której wygrać można atrakcyjne nagrody. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej sklepu.

Biedronka nowa gazetka

Nowa gazetka Biedronki zawsze najpierw ukazuje się na oficjalnej stronie sklepu oraz na MrOferto. Biedronka nowa gazetka zawiera zawsze najkorzystniejsze Biedronka promocje danego okresu. Nowe gazetki Biedronki ukazują się regularnie parę razy w tygodniu, dlatego warto trzymać rękę na pulsie i śledzić najnowsze promocje Biedronka. Regularnie jest organizowana również Biedronka loteria, w której wygrać można atrakcyjne nagrody. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej sklepu.

Oferta Biedronki

Początkowo Biedronka była spożywczym supersamem. Oferta Biedronki zawiera produkty potrzebne w kuchni, w tym świeże owoce, warzywa, nabiał, mięso oraz napoje. W ofercie pierwszych sklepów sieci znajdowały się też materiały higieniczne oraz środki czystości. To przez lata się nie zmieniło, nadal artykuły spożywcze i chemia gospodarcza stanowią główną ofertę sklepów Biedronka. Biedronka należy do grupy Jeronimo Martins, tak samo, jak Hebe

Jednak asortyment tej sieci stale jest poszerzany. Dzisiaj w sklepach z czerwonym owadem w logo można znaleźć praktycznie wszystko. W szerokiej ofercie Biedronki znajdują się wysokiej klasy kosmetyki. Sklepy oferują też prasę, akcesoria kuchenne, dodatki do domu oraz ogrodu. Coraz większe potrzeby klientów sprawiły, że asortyment był stale poszerzany, teraz można w nim kupić nawet odzież, meble czy też sprzęt elektroniczny.

Biedronka zakupy online

Od kwietnia 2020 roku działa Biedronka  sklep online. To jeszcze wygodniejsze zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Biedronka zakupy online z dostawą pod drzwi są dostępne w 49 miastach w Polsce. Biedronka sklep online został stworzony w sposób jasny i czytelny. W jednym miejscu znaleźć można aktualne gazetki pdf, promocyjne i newslettery, informacje o okazjach tygodnia oraz promocjach i wyprzedażach. Biedronka sklep online pozwala na zamówienie na wybrany adres asortyment sklepu i bezpieczną płatność internetową.

Biedronka sklepy

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów spożywczych w Polsce. Biedronka sklepy znajdują się praktycznie w zasięgu każego Polaka. Najczęściej wyszukiwanymi sklepami Biedronka w Polsce są Biedronka Kraków, Biedronka Wrocław, Biedronka Lublin oraz Biedronka Zakopane. Biedronka, podobnie jak Żabka jest obecna praktycznie w każdym miejscu w kraju.

  • Biedronka Kraków, ul. Berka Joselewicza 28
  • Biedronka Kraków, ul. Pawia 5a
  • Biedronka Wrocław, ul. Piłsudkiego 105
  • Biedronka Wrocław, ul. Sucha 1
  • Biedronka Lublin, ul. Zamojska 26
  • Biedronka Lublin, ul. Nałęczowska 24
  • Biedronka Zakopane, ul. Jagiellońska 18C
  • Biedronka Zakopane, ul. Nowotarska 35

Kontakt

W razie potrzeby pomocy lub informacji istnieje możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta sklepu Biedronka. W tym celu należy skorzystać z formularza kontaktowego, lub napisać wiadomość e-mail na adres: bok@biedronka.pl. Można również skorzystać z infolinii dzwoniąc pod numer: (22) 205 33 00.

Możesz także śledzić profile sklepu Biedronka w social mediach.

Inne sklepy

Już widziałeś wszystkie gazetki ze sklepu Biedronka? Nie ma problemu, u nas znajdziesz oferty promocyjne również innych sklepów. Wystarczy kliknąć logo jednego z niżej pokazanych sklepów, a pojawią się wszystkie promocyjne gazetki i oferty tego sklepu.

Najnowsze artykuły

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Walentynki to doskonała okazja, aby wyrazić swoje uczucia w sposób wyjątkowy. Zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów i pudełka czekoladek, spróbujcie…

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Witamy w roku 2024, gdzie świat mody nadal ewoluuje, przynosząc nam świeże i ekscytujące trendy. Nowy rok przynosi ze sobą mieszankę elegancji i…

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i wspólnego świętowania, a jednym z najpiękniejszych elementów tej atmosfery są urokliwe jarmarki…

Pomysły na Ręcznie Robione Prezenty Świąteczne

Pomysły na Ręcznie Robione Prezenty Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i wspólnego spędzania czasu z najbliższymi. Jednym ze sposobów wyrażenia uczuć jest obdarowywanie…