Gazetki | Hipermarkety i supermarkety | Intermarche

Intermarche

Intermarché

18.04. – 24.04.2024

Zobacz gazetkę

Przeterminowane gazetki Intermarche »

Gazetki Intermarche w twoim mieście

Intermarche Warszawa Intermarche Łódź Intermarche Poznań Intermarche Gdańsk Intermarche Szczecin Intermarche Bydgoszcz Intermarche Lublin Intermarche Katowice Intermarche Częstochowa Intermarche Toruń Intermarche Rzeszów Intermarche Olsztyn Intermarche Bielsko-Biała Intermarche Bytom Intermarche Zielona Góra Intermarche Ruda Śląska Intermarche Gorzów Wielkopolski Intermarche Dąbrowa Górnicza Intermarche Wałbrzych Intermarche Tarnów Intermarche Koszalin Intermarche Legnica Intermarche Grudziądz Intermarche Słupsk

Intermarche gazetka

Intermarche to znany sieciowy sklep spożywczy o francuskich korzeniach, który zdobył uznanie klientów w wielu krajach. Gazetka Intermarche stanowi ważny element strategii marketingowej tej marki. Jest to regularnie publikowany materiał reklamowy prezentujący aktualne promocje oraz ofertę sklepu. W gazetce znajdziemy świeże produkty spożywcze w atrakcyjnych cenach. 

intermarche

Gazetki promocyjne Intermarche ukazują się cyklicznie. Zazwyczaj, podobnie zresztą jak w przypadku gazetki Kaufland, obowiązuje od czwartku, aż do kolejnej środy. Każdy klient ma więc tydzień na skorzystanie z oferty, lecz może ona być nieważna w przypadku wyczerpania zapasów. Intermarche gazetka pdf jest dostępna na naszym portalu oraz na stronie internetowej. W sklepie możesz skorzystać z papierowej wersji. Katalogi zniżkowe warto wykorzystać też w Makro.

Aktualna gazetka Intermarche

Intermarche gazetka regularnie prezentuje różnego rodzaju produkty dostępne w ich ofercie. Choć dokładne produkty mogą się różnić w zależności od gazetki, jednym z przykładów prezentowanych produktów są „Mięso i wędliny”, jak wskazuje tytuł jednej z najnowszych gazetek. Każde wydanie jest tworzone po to, żeby przedstawić najlepsze oferty na produkty spożywcze oraz przemysłowe.

W gazetce Intermarche znajdziesz różne rabaty na produkty, umożliwiając klientom zakup potrzebnych artykułów po niższych cenach. Dzięki temu możesz z łatwością sprawdzić aktualne promocje w gazetce, co pozwala im na oszczędzanie dużej sumy pieniędzy. Ogólnie rzecz biorąc, gazetka Intermarche jest świetnym narzędziem dla klientów chcących być na bieżąco z aktualnymi ofertami i korzystać z atrakcyjnych promocji oferowanych przez sieć sklepów. Znajdziesz ją na naszym portalu, przedstawiamy też gazetki Lewiatan.

Intermarche gazetka od jutra

Korzystanie z gazetek Intermarche daje klientom masę korzyści. Przede wszystkim są to duże oszczędności. A to dlatego, że prezentują produkty w obniżonych cenach, co pozwala zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów Intermarche gazetka od jutra to także dobry sposób na poznanie nowości w sklepach. Dzięki nim klienci mogą dowiedzieć się o najnowszych produktach w ofercie sklepu. Gazetka Intermarche może służyć jako narzędzie do planowania zakupów, pozwalając klientom przygotować się do wizyty w sklepie i skorzystać z najlepszych ofert. Dodatkową korzyścią jest także możliwość poznania inspiracji do stworzenia wybranych posiłków, podobną korzyść osiągniesz, jeśli weźmiesz gazetkę Polomarket

O Intermarche

Francuscy muszkieterowie już od kilkudziesięciu lat dostarczają wysokiej klasy produkty spożywcze, chemię gospodarczą i artykuły gospodarstwa domowego swoim klientom. Firma jest obecna w Polsce już od 1997 roku i od tego czasu stworzyła aż 200 miejsc, z których mogą korzystać na co dzień Polacy szukający wyjątkowych produktów w niskich cenach. To sklep, który swoim asortymentem przyciąga klientów. Warto też podkreślić, że w skład grupy, która zarządza Intermarche wchodzą też supermarkety budowalne Bricomarche.

Historia Intermarche w Polsce

Początek tej sieci sięga 1969 roku. Wtedy to we Francji powstał pierwszy sklep EX Offices de distribution, który po 3 latach zmienił nazwę na Intermarche. Na pojawienie się tej marki w Polsce trzeba było poczekać. Stało się to początkowo w 1996 roku, kiedy to uruchomiono Bazę Muszkieterów, czyli centrum dystrybucyjne firmy. Rok później, w 1997 roku otworzono pierwszy sklep Intermarche w kraju, mianowicie w Zielonej Górze. Od tego czasu nad Wisłą powstało 230 różnych lokalizacji, które są podzielone na 2 kategorie:

  • Super – o powierzchni powyżej 750 m2

  • Contact – mniejsze markety, poniżej 749 m2 powierzchni.

Asortyment sklepów Intermarche

Oferta tych sklepów jest naprawdę szeroka. Przede wszystkim klientów przyciąga świeże pieczywo, wędliny oraz mięso najwyższej jakości. Ponadto Intermarche oferuje też owoce i warzywa od najlepszych dostawców. Gamę produktów spożywczych uzupełniają też produkty sypkie, przekąski, przetwory i słodycze. W sklepach tej marki kupisz też napoje. W Intermarche można też kupić różnego rodzaju kosmetyki oraz chemię gospodarczą. Ponadto znajdziesz tutaj też produkty przemysłowe. W marketach kupisz produkty od firm znanych na całym świecie oraz wytwory marek własnych tej marki. Podobną ofertę przedstawia Leclerc.

moje intermarche

Zakupy online w Intermarche

Zakupy możesz też zrobić bez chodzenia wokół regałów. Jeśli chcesz zaoszczędzić dużo czasu to skorzystaj z usługi Intermarche Drive. Działa ona na bardzo prostych zasadach. Najpierw wybierasz produkty, które chcesz kupić. Następnie decydujesz o tym, czy chcesz zapłacić online, czy na miejscu. Gdy zamówienie będzie gotowe, to będziesz je mógł odebrać w wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki e-zakupom zaoszczędzisz sporo czasu i otrzymasz zawsze świeże produkty. Zakupy z dostawą zrobisz też w markecie budowlanym Castorama.

Aplikacja mobilna Intermarche

Oszczędności w tej sieci są również możliwe, jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej Intermarche. To w niej możesz dołączyć do programu Moje Intermarche. A dzięki uczestnictwu możesz otrzymać mnóstwo rabatów, dostęp do nowych promocji i dodatkowe korzyści wynikające z akcji specjalnych. Wystarczy tylko, że zeskanujesz kartę mobilną przy kasie. Aplikacja Moje Intermarche jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Fundacja Muszkieterowie

Intermarche dba nie tylko o swoich klientów w sklepach, lecz także stara się wspierać potrzebujących. Dlatego też ponad 20 lat temu powstała Fundacja Muszkieterowie, czyli organizacja charytatywna. Stara się ona fundować mnóstwo inicjatyw dla dzieci oraz osób, które zmagają się z problemami zdrowotnymi. Ty również możesz ją wspomóc, robiąc zakupy w tym sklepie.

Sklepy i stacje paliw Intermarche

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zakupy można zrobić w około 230 miejscach na terenie całego kraju. Intermarche jest obecne w wielu polskich miastach, oto kilka przykładowych lokalizacji:

  • Intermarche Poznań, ul. Mrągowska 4,

  • Intermarche Olsztyn, ul. Dr Stanisława Dorantta 20,

  • Intermarche Luboń, ul. Żabikowska 53 a,

  • Intermarche Toruń, ul. Ugory 4,

  • Intermarche Szczecinek, ul. Jana Pawła II 5,

  • Intermarche Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 19 a,

  • Intermarche Legnica, ul. Wrocławska 155,

  • Intermarche Leszno, Al. Konstytucji 3 Maja 12.

Pełną listę sklepów znajdziesz na stronie internetowej oraz w aplikacji. Intermache ma też własną sieć stacji paliw, w Polsce znajduje się ich około 60. Podobną możliwość oferuje też Carrefour.

Intermarche – godziny otwarcia

Sklepy Intermarche znajdują się praktycznie w każdym województwie w Polsce. Czas otwarcia każdego z nich zależy od decyzji sieci. Najczęściej jest to od 7.00 do 22.00. Intermarche godziny otwarcia mogą też się różnić, są sklepy, które są czynne np. od 6.30 i zamykają się o 21.00. Zanim udasz się do marketu, sprawdź czas otwarcia na stronie internetowej lub w aplikacji.

Intermarche – kontakt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące funkcjonowania sklepów, to możesz napisać do Intermarche. Na stronie internetowej funkcjonuje formularz kontaktowy, za pomocą którego wyślesz wiadomość do Biura Obsługi klienta.

Warto też śledzić sklep w mediach społecznościowych:

Dlaczego Intermarche otwarte w niedziele?

Intermarche, podobnie jak niektóre inne sieci handlowe w Polsce, szukało sposobów, aby otworzyć swoje sklepy w niedziele niehandlowe, mimo wprowadzonych regulacji ograniczających handel w niedziele. Jednym z zastosowanych rozwiązań było wprowadzenie „klubów czytelnika”, które pozwalały sklepom pozostać otwartym w niedziele niehandlowe. Taka praktyka jest efektem poszukiwania luk w przepisach oraz próby dostosowania się do potrzeb konsumentów, którzy chcą robić zakupy również w niedziele.

Intermarche – jaki kraj?

Intermarché to francuska sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, znaną jako Grupa Muszkieterów. W Polsce działa ponad 200 sklepów tej marki. Oferta tej sieci rodem z Francji przedstawia produkty spożywcze, chemię gospodarczą, artykuły przemysłowe oraz dekoracje do domów.

Jak zarejestrować kartę Moje Intermarche?

Karta Moje Intermarche to dodatkowa możliwość do tego, żeby oszczędzać. Zanim jednak z niej skorzystasz, musisz ją zarejestrować. Możesz to zrobić w sklepie lub w aplikacji mobilnej. W tym pierwszym przypadku poproś o kartę w markecie. Następnie zarejestruj ją przez internet za pomocą formularza rejestracyjnego. Kartę Moje Intermarche możesz też zarejestrować, jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej.

Inne sklepy

Już widziałeś wszystkie gazetki ze sklepu Intermarche? Nie ma problemu, u nas znajdziesz oferty promocyjne również innych sklepów. Wystarczy kliknąć logo jednego z niżej pokazanych sklepów, a pojawią się wszystkie promocyjne gazetki i oferty tego sklepu.

Najnowsze artykuły

Świeże i Pełne Smaku: Przepisy na Wiosnę z Sezonowymi Składnikami

Świeże i Pełne Smaku: Przepisy na Wiosnę z Sezonowymi Składnikami

Wraz z wydłużającymi się dniami i wzrostem temperatur, nadejście wiosny przynosi obfitość świeżych i pełnych życia składników. Przywitaj porę roku…

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Walentynki to doskonała okazja, aby wyrazić swoje uczucia w sposób wyjątkowy. Zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów i pudełka czekoladek, spróbujcie…

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Witamy w roku 2024, gdzie świat mody nadal ewoluuje, przynosząc nam świeże i ekscytujące trendy. Nowy rok przynosi ze sobą mieszankę elegancji i…

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i wspólnego świętowania, a jednym z najpiękniejszych elementów tej atmosfery są urokliwe jarmarki…