Gazetki | Hipermarkety i supermarkety | Lewiatan

Lewiatan - gazetki promocyjne, produkty w promocji

Lewiatan

11.04. – 17.04.2024

Zobacz gazetkę

Przeterminowane gazetki Lewiatan »

Gazetki Lewiatan w twoim mieście

Lewiatan Warszawa Lewiatan Kraków Lewiatan Łódź Lewiatan Wrocław Lewiatan Poznań Lewiatan Gdańsk Lewiatan Szczecin Lewiatan Bydgoszcz Lewiatan Lublin Lewiatan Białystok Lewiatan Katowice Lewiatan Gdynia Lewiatan Częstochowa Lewiatan Radom Lewiatan Toruń Lewiatan Sosnowiec Lewiatan Kielce Lewiatan Gliwice Lewiatan Olsztyn Lewiatan Zabrze Lewiatan Bielsko-Biała Lewiatan Bytom Lewiatan Zielona Góra Lewiatan Rybnik

Lewiatan gazetka

Gazetka Lewiatan to regularnie publikowany katalog ofert promocyjnych przez sieć tych sklepów. Służą one przedstawieniu aktualnych promocji, które można znaleźć w sklepach w danym okresie. Terminy publikacji gazetek mogą się różnić, ale zwykle są publikowane co tydzień. Aby sprawdzić najnowszą gazetkę, można odwiedzić oficjalną stronę sieci Lewiatan, sprawdzić aplikację mobilną lub odwiedzić nasz portal. To u nas znajdziesz różnego rodzaju wydawnictwa, w tym też gazetki Intermarche.

Gazetki Lewiatan to nie tylko źródło informacji o promocjach, ale także narzędzie, które może pomóc w planowaniu zakupów i odkrywaniu nowych produktów oraz inspiracji.

lewiatan

Aktualna gazetka Lewiatan

Sieć tych sklepów jest jednym z najpopularniejszych dyskontów spożywczych w Polsce, oferującym szeroką gamę produktów. Lewiatan gazetka często prezentuje różnorodne oferty. Wśród nich można znaleźć wędliny, mięso i drób od lokalnych dostawców. Poza tym oferowane są warzywa, owoce i nabiał. Lewiatan gazetka – aktualna przedstawia też duże obniżki na napoje oraz dania gotowe.

Poza artykułami spożywczymi z ofert promocyjnych możesz też skorzystać podczas wybierania produktów przemysłowych. Gazetka Lewiatan przedstawia zniżki na środki czystości, artykuły higieniczne czy też produkty niezbędne w gospodarstwie domowym. A jeśli szukasz akceseriów do domu, to sprawdź, co przedstawia gazetka Castorama.

Lewiatan gazetka – aktualna najczęściej zawiera procentowe obniżki ceny, np. „30% taniej”. Poza tym często prezentowane są też promocje typu „2 za 1”. Ponadto gaz+etka Lewiatan może prezentować też oferty związane z konkretnym sezonem lub świętem, np. promocje świąteczne.

Gazetka Lewiatan od jutra

Korzystanie z wydawnictwa, którym jest Lewiatan gazetka, niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim i możesz planować zakupy i wybierać produkty w promocyjnych cenach. Poza tym gazetka Lewiatan od jutra często prezentuje nowe produkty dostępne w ofercie. Oprócz promocji ulotki mogą zawierać przepisy kulinarnie lub porady związane z produktami dostępnymi w sklepie.

Ostateczna zawartość gazetki oraz rodzaje promocji mogą się różnić w zależności od regionu, sklepu czy też okresu promocyjnego. Aby być na bieżąco z aktualnymi ofertami, warto regularnie sprawdzać najnowsze gazetki promocyjne Lewiatan.

O sklepie Lewiatan

Sieć sklepów Lewiatan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w polskim krajobrazie handlowym. Założona w 1991 roku, szybko zdobyła uznanie konsumentów dzięki swojemu podejściu do sprzedaży detalicznej, łącząc w sobie elementy tradycyjnego sklepu spożywczego z nowoczesnymi rozwiązaniami handlowymi, jak np. Lewiatan gazetka.

Sieć jest znana z promowania lokalnych produktów. W ofercie sklepów często znajdują się artykuły spożywcze z danego regionu, co pozwala klientom na wsparcie lokalnych producentów.

Oferując zarówno podstawowe produkty spożywcze, jak i artykuły przemysłowe, Lewiatan zapewnia swoim klientom kompleksowe zakupy w jednym miejscu. Regularnie wydawane gazetki, oferty specjalne, programy lojalnościowe oraz Lewiatan promocje sprawiają, że klienci chętnie wracają do sklepów w poszukiwaniu okazji.

Produkty dostępne w Lewiatanie

Lewiatan sklep, jako jedna z większych sieci handlowych w Polsce, oferuje szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych. Wśród nich można znaleźć:

 • produkty świeże (wędliny, mięsa, drób, nabiał, produkty mleczne, owoce, warzywa, ryby i pieczywo);

 • napoje alkoholowe i bezalkoholowe;

 • artykuły spożywcze w tym makarony, kasze, konserwy, przyprawy i przekąski;

 • produkty przemysłowe np. środki czystości, kosmetyki i małe AGD (podobnie jak w KiK).

Oczywiście, konkretny asortyment może różnić się w zależności od lokalizacji sklepu i jego wielkości. Warto odwiedzić najbliższy sklep Lewiatan, aby zapoznać się z aktualnymi ofertami i dostępnością produktów. Oferta sklepów jest zresztą podobna do tego, co przedstawiają Delikatesy Centrum.

Mój Lewiatan

Mój Lewiatan to program lojalnościowy tej sieci sklepów. Jego głównym celem jest nagradzanie stałych klientów za zakupy oraz zachęcanie ich do częstszego korzystania z oferty sklepów należących do tej sieci. Uczestnicy programu otrzymują specjalną kartę lojalnościową, którą należy okazać podczas dokonywania zakupów w sklepie. Dzięki niej zbierane są punkty za zakupy. Zebrane punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody lub zniżki na kolejne zakupy. Program Mój Lewiatan jest więc atrakcyjną propozycją dla wszystkich, którzy często robią zakupy w sklepach tej sieci i chcą czerpać z tego dodatkowe korzyści.

mój lewiatan

Lewiatan – aplikacja

Lewiatan umożliwia też skorzystanie z aplikacji. To dzięki niej możesz mieć lepszy dostęp do oferty tej sieci sklepów. Pobierzesz ją w wygodny sposób ze sklepu Google Play oraz Apple App Store. Aplikacja Lewiatan umożliwia przeglądanie promocji oraz ofert. Ponadto sprawdzisz też w niej gazetki, sprawdzisz przepisy oraz sporządzisz listę zakupów. Karta Lewiatan również może znaleźć się w Twoim telefonie, nie będzie musiał mieć plastikowego odpowiednika przy sobie.

Sklepy Lewiatan

Sklepy stacjonarne tej sieci znajdują się praktycznie w każdym mieście. Możesz je znaleźć zarówno w dużych aglomeracjach, jak i mniejszych miejscowościach. Łącznie funkcjonuje ponad 3000 placówek tej sieci. Oto kilka przykładowych lokalizacji:

 • Lewiatan Kraków, ul. Krasickiego 30 lok 79;

 • Lewiatan Kielce, ul. Prosta 52;

 • Lewiatan Radom, ul. Trojańska 1;

 • Lewiatan Lublin, Droga Męczenników Majdanka 55;

 • Lewiatan Częstochowa, ul. Krakowska 61;

 • Lewiatan Białystok, ul. Kraszewskiego 17/1;

 • Lewiatan Warszawa, ul. Piękna 31/37.

Lewiatan – godziny otwarcia

Sklepy tej sieci są czynne w różnych godzinach, zależy to od konkretnej lokalizacji. Zazwyczaj są otwarte od 7.00 do 21.00. Jednak szczegółowe dane sprawdzisz na stronie internetowej oraz w aplikacji Lewiatan. Godziny otwarcia znajdują się pod szczegółowym adresem sklepu.

Lewiatan – kontakt

Sieć Lewiatan oferuje różne możliwości kontaktu. Możesz zadzwonić pod numer: +48 54 412 78 21 lub napisać pod adres: sekretariat@lewiatan.pl. Na stronie internetowej znajdziesz też formularz kontaktowy. Warto też śledzić profile sklepu w mediach społecznościowych:

Karta Lewiatan – ile punktów?

Karta Lewiatan umożliwia zbieranie punktów, które później można wymienić na bony zniżkowe. Stan swojego konta możesz sprawdzić na 2 sposoby. Pierwszy z nich to wizyta w sklepie i sprawdzenie salda przez kasjera po zeskanowaniu karty. Stan zebranych punktów możesz też zweryfikować w aplikacji mobilnej.

Jak zarejestrować kartę Lewiatan?

Dzięki uczestnictwu w programie mój Lewiatan możesz liczyć na duże zniżki i promocje w tym sklepie. Żeby skorzystać z tej możliwości, musisz założyć kartę w aplikacji lub sklepie stacjonarnym. Jeśli decydujesz się na tę drugą opcję, to konieczna jest rejestracja. W tym celu przejdź do strony internetowej sklepu, wpisz numer karty oraz numer telefonu i zarejestruj kartę.

Jak wymienić punkty Lewiatan na bon?

Zebrane punkty w ramach programu możesz w łatwy sposób wymienić na punkty. W tym celu wystarczy, że zgłosisz to przy kasie. Poproś kasjera o wydruk bonu o wartości 10, 20, 50 lub 100 złotych na kolejne zakupy.

Inne sklepy

Już widziałeś wszystkie gazetki ze sklepu Lewiatan? Nie ma problemu, u nas znajdziesz oferty promocyjne również innych sklepów. Wystarczy kliknąć logo jednego z niżej pokazanych sklepów, a pojawią się wszystkie promocyjne gazetki i oferty tego sklepu.

Najnowsze artykuły

Świeże i Pełne Smaku: Przepisy na Wiosnę z Sezonowymi Składnikami

Świeże i Pełne Smaku: Przepisy na Wiosnę z Sezonowymi Składnikami

Wraz z wydłużającymi się dniami i wzrostem temperatur, nadejście wiosny przynosi obfitość świeżych i pełnych życia składników. Przywitaj porę roku…

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Walentynki to doskonała okazja, aby wyrazić swoje uczucia w sposób wyjątkowy. Zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów i pudełka czekoladek, spróbujcie…

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Witamy w roku 2024, gdzie świat mody nadal ewoluuje, przynosząc nam świeże i ekscytujące trendy. Nowy rok przynosi ze sobą mieszankę elegancji i…

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i wspólnego świętowania, a jednym z najpiękniejszych elementów tej atmosfery są urokliwe jarmarki…