Gazetki | Hipermarkety i supermarkety | Żabka

Żabka – mały wielki sklep

Żabka

Żabka

14.02. – 27.02.2024

Zobacz ulotkę
Żabka

Żabka

31.01. – 13.02.2024

Zobacz ulotkę
Żabka

Żabka

31.01. – 13.02.2024

Zobacz ulotkę
Żabka

Żabka

17.01. – 30.01.2024

Zobacz ulotkę
Żabka

Żabka

17.01. – 30.01.2024

Zobacz ulotkę

Przeterminowane ulotki Żabka »

Gazetka Żabka

Gazetka Żabka to publikacja, która prezentuje aktualne promocje dostępne w sklepach tej sieci. Najczęściej zawiera informacje o najnowszych promocjach, które są dostępne w sklepach stacjonarnych. Mogą one obejmować zniżki na określone produkty, specjalne oferty czy wyprzedaże.

Jeśli chodzi o częstotliwość wydawania, to Żabka gazetka jest wydawana regularnie. Najczęściej nowe wydanie pojawia się w środę i obowiązuje przez następne 2 tygodnie. Przez ten okres, produkty, które są wymienione, są dostępne w cenach, które przedstawia gazetka Żabka.

żabka

Żabka gazetka alkohole odnosi się do specyficznej sekcji w gazetce promocyjnej tej sieci sklepów, która prezentuje aktualne promocje na alkohole dostępne w tych sklepach. Możesz znaleźć różne rodzaje alkoholi, które są aktualnie objęte promocją w sieci Żabka. Może to obejmować piwa, wina, wódki czy inne trunki alkoholowe.

Aby skorzystać z promocji zawartych w gazetce, wystarczy odwiedzić najbliższy sklep i dokonać zakupu promocyjnych produktów. Papierowe wydanie gazetki znajdziesz właśnie w placówce stacjonarnej, możesz ją też znaleźć w aplikacji mobilnej. Na naszym portalu również znajdziesz najnowsze wydanie. Gazetka Żabka pojawia się u nas regularnie, podobnie jak np. Castorama gazetka.

Żabka gazetka

Żabka gazetka promocyjna to źródło informacji o aktualnych promocjach i okazjach, które czekają na klientów. Regularne publikacje gazetki, co dwa tygodnie, sprawiają, że klienci mogą korzystać z atrakcyjnych ofert. Choć dokładne produkty w mogą się różnić w zależności od daty publikacji, często zawierają one popularne artykuły spożywcze, napoje, przekąski czy produkty alkoholowe. Wspomniane wcześniej promocje na alkohole są jednym z przykładów ofert skierowanych do dorosłych klientów sieci. Podobny katalog z napojami wyskokowymi znajdziesz w sklepach Selgros.

Żabka organizuje różnorodne akcje promocyjne. Przykładowo, „ŻABKOBRANIE”, które odbywało się od 25 do 30 września 2023 roku, to jedna z takich akcji, świadcząca o różnorodności ofert specjalnych dostępnych dla klientów. Niesamowicie popularne są „Wielosztuki”. Żabka gazetka przedstawia wszystkie dostępne opcje tej promocji. Polega ona na tym, że przy zakupie np. trzech sztuk danego produktu, możesz liczyć na to, że zapłacisz tylko za dwie. Podobne promocje przedstawia też gazetka Biedronka.

Żabka gazetka promocyjna

Gazetka Żabka nowa niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki regularnym publikacjom, klienci mogą śledzić najnowsze oferty specjalne dostępne w sklepach. Żabka gazetka pdf umożliwia klientom zaplanowanie zakupów i oszczędność pieniędzy, wybierając produkty w promocyjnych cenach.

Gazetki są dostępne nie tylko w formie papierowej w sklepach, ale również online. To ułatwia klientom dostęp do aktualnych promocji w dowolnym miejscu i czasie. Prezentują też szeroką gamę produktów, od artykułów spożywczych, przez napoje, po przekąski czy produkty alkoholowe. To wszystko sprawia, że Żabka gazetka jest świetnym kompanem do codziennych zakupów.

O sklepach Żabka

Sieć sklepów Żabka bije w ostatnich latach rekordy popularności. Łatwo odnieść wrażenie, że kolejne placówki wyrastają jak grzyby po deszczu, a mimo to nie brakuje w nich klientów. Sieć rozwija się wyjątkowo dynamicznie, wprowadza nowoczesne rozwiązania, kreując trendy w swojej branży w Polsce.
W 1998 roku w Wielkopolsce powstało pierwszych 7 sklepów Żabki, określanych mianem eksperymentalnych. Zamysłem stojącym za powstaniem tych sklepów, była wygodna dla klientów alternatywa dla super- i hipermarketów, które w tamtym okresie prężnie się rozwijały, ale wymagały od klientów poświęcenia sporej ilości czasu i planowania na tygodniowe zakupy. Już 2 lata później Żabek w całej Polsce było ponad 400, a firma mogła pozwolić sobie na otwarcie pierwszego własnego centrum logistycznego.

Do 2010 roku Żabka stała się jednym z 10 najczęściej odwiedzanych sklepów w Polsce i osiągnęła status lidera na rynku Środkowoeuropejskim. Otwierały się także kolejne placówki, w 2013 roku było ich już 3000, a w 2016 – 4500. W tamtym roku Żabki przekształciły się także do formatu, który znamy dzisiaj – nowoczesne logo i wnętrze, ujednolicona oferta, punkty gastronomiczne w każdym sklepie.

Dziś Żabka ma już ponad sklepów oraz własne marki produktów. Odważnie wprowadza na rynek nowe rozwiązania, takie jak Żappka – wygodna, wielofunkcyjna aplikacja dla klientów, otwiera też pierwsze sklepy bezobsługowe.

Nie tylko sklep

Żabka spełnia wiele funkcji, nie jest tylko kolejnym sklepem osiedlowym, gdzie dokupić można najpotrzebniejsze produkty. W Żabkach można także zamówić jedzenie, przygotowywane na miejscu na ciepło lub gotowe dania, do odgrzania w domu lub w pracy. Wyjątkową popularnością cieszy się także serwowana w Żabkach kawa, automaty samoobsługowe dostępne są w każdej placówce. W Żabkach można też odebrać paczki dostarczane przez kilka firm kurierskich, zapłacić rachunki czy wykupić bon na loterię. W Żabce załatwisz masę spraw, jednak nie kupisz produktów do przeprowadzenia remontu. Te znajdziesz w Obi.

Marki własne Żabki

W ofercie każdego (lub prawie każdego) sklepu Żabka znajdziemy aż 13 grup produktów należących właśnie do Żabki. Są wśród nich mniej jeszcze znane: Eccellente – pizza pudełkowa wypiekana w piecu kamiennym, Le’Frog gotowe dania lunchowe klasy premium oraz Plant Hunter – marka gotowych dań z roślinnymi zamiennikami mięsa, np. spaghetti po bolońsku czy tagliattelle z nie-kurczakiem.

Do najbardziej znanych marek produktów Żabki należą natomiast: smoothie owocowo-warzywne Foodini, wypieki do podgrzania na miejscu Tomcio Paluch, gotowe dania Szamamm, i drobne przekąski Haps. Wiele osób może sobie nie zdawać sprawy, że Kubek Lodu, woda Od Nowa czy napoje Level Up to także produkty własne Żabki.

Nietrudno zauważyć, że dzięki wysokiej jakości i względnie przystępnej cenie, produkty te cieszą się dużą popularnością, są wygodne i dobrze pomyślane, szczególnie dla osób żyjących „w biegu”. Sklepy Żabka są zawsze blisko Ciebie, a jeśli potrzebujesz jeszcze większego wyboru, to sprawdź, co oferuje Polo Market.

Żappka

Powstanie Żappki z pewnością było kamieniem milowym na drodze rozwoju sieci. Aplikacja została uruchomiona w 2019 roku i już po kilku miesiącach została zainstalowana ponad 2,5 miliona razy. Znajdziemy tam informacje o aktualnych promocjach, konkursach i akcjach partnerskich. Przez aplikację możemy też zrobić zakupy, które będą na nas czekały do odebrania w wybranym sklepie, nadamy paczkę Żabka Post oraz uzyskamy dostęp do bezobsługowych sklepów Żabka Store i Żabka Nano. Najbardziej znaną funkcją Żappki jest jednak możliwość zbierania punktów za wykonane zakupy, które można potem wymieniać na wybrane produkty z oferty Żabki.

zappka

Aplikacja Żabka przysyła powiadomienia dotyczące aktualnych akcji promocyjnych (najczęściej w weekendy), a także przypomina o aspektach ekologicznych – jeśli kupimy piwo i zeskanujemy aplikację w sklepie, niedługo otrzymamy wiadomość o tym, żeby nie wyrzucać butelki do śmietnika, tylko wrócić do sklepu i dokonać zwrotu butelki za kaucją.

Sklepy Żabka

Aktualnie trudno znaleźć miasto, niezależnie, czy jest to duża aglomeracja, czy mniejsza miejscowość, w której nie ma sklepów Żabka. Są one praktycznie wszędzie, często na większych osiedlach znajdziesz przynajmniej kilka takich sklepów. Przedstawiamy listę przykładowych lokalizacji:

  • Żabka Wrocław, ul. Reja 55
  • Żabka Kraków, ul. Kobierzyńska 93 lok. 15U/2
  • Żabka Szczecin, ul. Kolumba 2
  • Żabka Lublin, ul. Zemborzycka 53
  • Żabka Poznań, ul. Bukowska 156
  • Żabka Warszawa, ul. Zamkowa 8 lok. U1
  • Żabka Gdańsk, ul. Starowiejska 48 lok. 104
  • Żabka Rzeszów, ul. Myśliwska 255
  • Żabka Łódź, ul. Podhalańska 1
  • Żabka Bydgoszcz, ul. Inowrocławska 4A

Żabka godziny otwarcia

Sieć sklepów jest znana z dostępności i szerokiej sieci placówek na terenie Polski. Żabka godziny otwarcia mogą się różnić w zależności od lokalizacji oraz dnia tygodnia. W standardowych wariantach placówki są czynne od 6.00 do 23.00. Te godziny obowiązują najczęściej od poniedziałku do soboty. Sklepy Żabka są też często czynne w niedziele handlowe oraz w dni zazwyczaj wolne od pracy jak np. Boże Ciało, czy 26 grudnia.

Żabka kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań, to możesz jej zadać pracownikom sieci za pośrednictwem formularza kontaktowego. Poza tym masz możliwość kontaktu też za pośrednictwem infolinii: 61 856 37 00 oraz wysyłając maila na adres: kontakt@zabka.pl.

Żabkę możesz też znaleźć w mediach społecznościowych:

Żabka Nano – gdzie się znajduje?

Żabka Nano to autonomiczne sklepy sieci Żabka, które działają bez kas i skanowania produktów. W sklepach tych klienci mogą po prostu wziąć produkty, które chcą kupić, a następnie wyjść – płatność zostanie pobrana automatycznie z konta klienta. Jeśli chodzi o lokalizacje, obecnie działa już 50 sklepów Żabka Nano w Polsce. Są one zlokalizowane w miastach takich jak Gdańsk, Katowice, Kraków, Piaseczno i Plewiska.

Żabka – jak otworzyć?

Otworzenie własnego sklepu sieci Żabka wymaga spełnienia pewnych wymogów oraz przejścia przez określony proces. Należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami sieci, aby wyrazić chęć otwarcia sklepu i dowiedzieć się o wszelkich wymogach. Sieć Żabka może wymagać przedstawienia różnych dokumentów, takich jak plan biznesowy, informacje o potencjalnej lokalizacji czy dokumenty finansowe. Szczegółowe informacje dotyczące kosztów, wymogów i procesu otwarcia sklepu można uzyskać bezpośrednio od przedstawicieli sieci Żabka.

Żabka – kto jest właścicielem?

Właścicielem sieci sklepów Żabka jest Grupa CVC, dokładniej CVC Capital Partners. W przeszłości, Żabka Polska była własnością funduszu Mid Europa Partners, jednak obecnie głównym inwestorem jest wspomniana Grupa CVC. Ponadto warto zaznaczyć, że w sieć sklepów Żabka zainwestowały także takie podmioty jak Partners Group oraz EBOiR.

Inne sklepy

Już widziałeś wszystkie gazetki ze sklepu Żabka? Nie ma problemu, u nas znajdziesz oferty promocyjne również innych sklepów. Wystarczy kliknąć logo jednego z niżej pokazanych sklepów, a pojawią się wszystkie promocyjne gazetki i oferty tego sklepu.

Najnowsze artykuły

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Walentynki to doskonała okazja, aby wyrazić swoje uczucia w sposób wyjątkowy. Zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów i pudełka czekoladek, spróbujcie…

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Witamy w roku 2024, gdzie świat mody nadal ewoluuje, przynosząc nam świeże i ekscytujące trendy. Nowy rok przynosi ze sobą mieszankę elegancji i…

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i wspólnego świętowania, a jednym z najpiękniejszych elementów tej atmosfery są urokliwe jarmarki…

Pomysły na Ręcznie Robione Prezenty Świąteczne

Pomysły na Ręcznie Robione Prezenty Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i wspólnego spędzania czasu z najbliższymi. Jednym ze sposobów wyrażenia uczuć jest obdarowywanie…