Gazetki | Hipermarkety i supermarkety | Dino

Dino

Dino

Dino

21.02. – 27.02.2024

Zobacz ulotkę
Dino

Dino

14.02. – 20.02.2024

Zobacz ulotkę
Dino

Dino

07.02. – 13.02.2024

Zobacz ulotkę
Dino

Dino

31.01. – 06.02.2024

Zobacz ulotkę

Przeterminowane ulotki Dino »

Gazetka Dino

Gazetka Dino to regularnie wydawane wydawnictwo dostępne w sieci sklepów Dino oraz na naszym portalu. Jej głównym celem jest informowanie klientów o aktualnych promocjach, obniżkach cen, nowościach i ofertach specjalnych dostępnych w marketach. Dino gazetka zawiera zazwyczaj różnorodne kategorie produktów, takie jak żywność, napoje, świeże owoce i warzywa, nabiał, produkty mięsne, pieczywo, artykuły czystości, i wiele innych. Możesz tutaj znaleźć też kosmetyki, podobne do tych, które zawiera Avon katalog. Prezentuje również różne marki i producentów, które są dostępne w sklepach Dino.

dino

Każde wydanie zawiera atrakcyjne oferty cenowe i rabaty na wybrane produkty, a także specjalne promocje, takie jak „Kup jeden, drugi w niższej cenie” czy „Wyprzedaż sezonowa". Gazetka Dino jest zazwyczaj aktualizowana co tydzień, aby informować klientów o nowych ofertach i promocjach, zachęcając ich do odwiedzenia sklepów i skorzystania z atrakcyjnych okazji. Podobna oferta czeka na Ciebie, jeśli w Twoje ręce trafi gazetka Netto.

Aktualna gazetka Dino

Dino, co tydzień publikuje swoją najnowszą ofertę. Ta jest starannie przygotowywana i zawiera często produkty sezonowe. Dlatego też w okresie zimowym można znaleźć w niej cytrusy, herbaty oraz duży wybór ryb przed świętami. Za to w ciepłe tygodnie dużą część gazetki Dino stanowią takie produkty jak lody, orzeźwiające owoce oraz różnego rodzaju napoje. Aktualna gazetka Dino ważna od jutra, czyli numer 20/2023 oferuje lody z rabatem w wysokości 26%, Ptasie Mleczko w cenie obniżonej o 1/4 i mini arbuzy ze zniżką 50%.

Dino gazetka od jutra

Nowe wydanie, które będzie oznaczone jako 21/2023 będzie dostępne na naszej stronie. Klienci mogą przeglądać ją w sklepie lub otrzymać ją wraz z zakupami. W niej znajdą się informacje o nowościach i atrakcjach, które mogą ich zainteresować. Oprócz tego można się spodziewać, że gazetka Dino ważna od jutra będzie oferować lody i piwo w obniżonych cenach. Ponadto nowa gazetka Dino będzie przedstawiać też świeże owoce, w tym truskawki i borówki. Znajdziesz ją na naszym portalu, jest ona przydatnym narzędziem dla klientów, którzy chcą być na bieżąco z aktualnymi promocjami i oszczędzać pieniądze podczas robienia zakupów.

O sklepie Dino

Markety Dino w ostatnich latach pojawiły się w wielu miejscowościach na terenie Polski. Najczęściej można je znaleźć w małych i średnich miastach oraz na obrzeżach większych aglomeracji. Są to sklepy spożywczo-przemysłowe, których główny asortyment stanowią artykuły żywnościowe oraz produkty codziennego użytku. Aktualnie w całym kraju znajduje się około 2000 sklepów. Każdy market Dino zawiera produkty popularnych marek, jak również artykuły marek własnych. Wśród nich można znaleźć słodycze Deliss, lody Ice&Fun, przekąski Big Snack i wody Bystry Zdrój. Wyjątkowe oferty na te produkty często zawiera Dino gazetka.

dino gazetka

Produkty w sklepach Dino

W sklepach tej sieci można znaleźć szeroki wybór produktów spożywczych, artykułów gospodarstwa domowego i innych artykułów codziennego użytku. Dino market oferuje bogaty wybór produktów spożywczych, takich jak świeże owoce i warzywa, nabiał (mleko, sery, jogurty), mięso (wołowina, wieprzowina, drób), ryby, chleb i pieczywo, produkty zbożowe (makarony, kasze, płatki śniadaniowe), konserwy, przyprawy, sosy, słodycze i wiele innych. W tych marketach możesz znaleźć też szeroki wybór napojów, w tym wody mineralne, soki owocowe, napoje gazowane i alkohole.

W sklepach można skorzystać z wyrobów mięsnych sprzedawanych na stoisku z obsługą. Na nich główny asortyment stanowią produkty dostarczane z Zakładów Mięsnych Agro-Rydzyna, których sklep Dino jest właścicielem.

Dużą część asortymentu sklepu stanowią świeże owoce oraz warzywa. Za ich pojawienie się w sklepie odpowiadają lokalni dostawcy, którzy wcześniej są odpowiednio weryfikowani. Dzięki rygorystycznemu sprawdzaniu norm jakościowych owoce i warzywa w Dino są najwyższej jakości. Dodatkowo w marketach można też kupić świeże kwiaty, zarówno cięte, jak i doniczkowe.

Oprócz tego market Dino oferuje artykuły czystości, produkty dla dzieci oraz AGD. Oferta jest bardzo szeroka, unikalne produkty, takie jak np. unikalne sadzonki roślin, dodatki do domu czy też kuchenki mikrofalowe najczęściej prezentuje ulotka Dino. Dużą ofertę sprzętu RTV i AGD możesz znaleźć w Auchan. Gazetka zawiera najnowsze modele urządzeń w wyjątkowych cenach.

Fundacja Dino

Market Dino to nie jest jedyny obszar działalności tej grupy. Firma prowadził również Fundację Najbliżej Ciebie. Jest to organizacja pożytku publicznego, która niesie pomoc szczególnie potrzebującym, w tym chorym i dzieciom. Wszyscy chętni, którzy chcą się przyczynić do jej rozwoju, mogą przekazywać datki oraz oddać 1,5% podatku przy rocznym rozliczeniu PIT.

Dino – sklep stacjonarny

Siatka sklepów tej marki pokrywa praktycznie całą mapę kraju. Dino market możesz znaleźć w większości województw w Polsce, głównie w mniejszych miastach i wsiach. Sklepy znajdują się również w dużych aglomeracjach miejskich. Od samego początku marka działała nad rozwojem sieci, systematycznie otwierając kolejne sklepy, najpierw w Wielkopolsce a później w kolejnych zakątkach kraju. Jeszcze w 2010 roku Dino miało 111 sklepów, przez kolejne 11 lat powstało około 1900 nowych lokalizacji, dzięki czemu teraz w całej Polsce znajduje się ponad 2000 marketów tej sieci. Oto lista przykładowych lokalizacji:

  • Dino Bestwina, ul. Bialska 122,

  • Dino Polkowice, ul. Kolejowa 23A,

  • Dino Pniewy, ul. Poznańska 56,

  • Dino Kiełpino, ul. Długa 63A,

  • Dino Wrocław, ul. Strachocińska 193,

  • Dino Czerniejewo, ul. Polna 1,

  • Dino Skierniewice, ul. Makowska 23.

Dino godziny otwarcia

Market Dino możesz znaleźć w Twojej okolicy. Sklepy tej sieci są na wyciągnięcie ręki, na uwagę zasługuje fakt, że są bardzo długo czynne. Dlatego warto robić zakupy w Dino. Godziny otwarcia sklepu w dni powszednie to 6.00 – 22.30. Sklep Dino w niedzielę handlowe jest czynny od 8.30 do 20.00.

Dino – kontakt

Jeśli chcesz otrzymać informacje dotyczące funkcjonowania sieci, to skontaktuj się z Dino. Sklep to dobry adres do tego, możesz też skorzystać z infolinii pod numerem (+48) 62 72 55 400 oraz skrzynki mailowej: sekretariat@marketdino.pl. Ciekawe informacje znajdziesz też na stronie internetowej sklepu. Tam również możesz sprawdzić, co zawiera gazetka Dino ważna od jutra pdf.

Warto również śledzić media społecznościowe sieci. W nich również zweryfikować jakie produkty zawiera Dino gazetka od jutra. Profil tej marki znajdziesz na Facebooku.

Inne sklepy

Już widziałeś wszystkie gazetki ze sklepu Dino? Nie ma problemu, u nas znajdziesz oferty promocyjne również innych sklepów. Wystarczy kliknąć logo jednego z niżej pokazanych sklepów, a pojawią się wszystkie promocyjne gazetki i oferty tego sklepu.

Najnowsze artykuły

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Walentynki to doskonała okazja, aby wyrazić swoje uczucia w sposób wyjątkowy. Zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów i pudełka czekoladek, spróbujcie…

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Witamy w roku 2024, gdzie świat mody nadal ewoluuje, przynosząc nam świeże i ekscytujące trendy. Nowy rok przynosi ze sobą mieszankę elegancji i…

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i wspólnego świętowania, a jednym z najpiękniejszych elementów tej atmosfery są urokliwe jarmarki…

Pomysły na Ręcznie Robione Prezenty Świąteczne

Pomysły na Ręcznie Robione Prezenty Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i wspólnego spędzania czasu z najbliższymi. Jednym ze sposobów wyrażenia uczuć jest obdarowywanie…