Gazetki | Hipermarkety i supermarkety | Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum - gazetki promocyjne, produkty w promocji

Przeterminowane gazetki Delikatesy Centrum »

Gazetki Delikatesy Centrum w twoim mieście

Delikatesy Centrum Warszawa Delikatesy Centrum Kraków Delikatesy Centrum Łódź Delikatesy Centrum Wrocław Delikatesy Centrum Poznań Delikatesy Centrum Gdańsk Delikatesy Centrum Szczecin Delikatesy Centrum Bydgoszcz Delikatesy Centrum Lublin Delikatesy Centrum Białystok Delikatesy Centrum Gdynia Delikatesy Centrum Częstochowa Delikatesy Centrum Radom Delikatesy Centrum Rzeszów Delikatesy Centrum Sosnowiec Delikatesy Centrum Kielce Delikatesy Centrum Gliwice Delikatesy Centrum Olsztyn Delikatesy Centrum Bielsko-Biała Delikatesy Centrum Bytom Delikatesy Centrum Zielona Góra Delikatesy Centrum Rybnik Delikatesy Centrum Opole Delikatesy Centrum Gorzów Wielkopolski

Delikatesy Centrum gazetka

Delikatesy Centrum, jako popularna sieć sklepów spożywczych w Polsce, daje swoim klientom możliwość skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnych ofert za pośrednictwem gazetek promocyjnych. To mini katalogi, które zawierają informacje o najnowszych ofertach, rabatach i promocjach oferowanych przez daną firmę. Delikatesy Centrum gazetka często obejmują szeroki zakres produktów, począwszy od produktów spożywczych, przez kosmetyki, aż po artykuły gospodarstwa domowego.

Delikatesy Centrum wydają swoje gazetki promocyjne regularnie, zazwyczaj co tydzień. Najczęściej obowiązują od czwartku do następnej środy. Wyjątkiem są okresy świąteczne lub szczególne wydarzenia, kiedy to gazetki mogą pojawiać się częściej. Korzystanie z ulotek przynosi wiele korzyści dla konsumentów.

delikatesy_centrum

Gazetka Delikatesy Centrum

Gazetki promocyjne Delikatesów Centrum oferują szereg atrakcyjnych ofert na różnorodne produkty. Artykuły spożywcze to najważniejsza kategoria produktów, która obejmuje:

 • mięso,
 • ryby,
 • owoce,
 • warzywa,
 • nabiał,
 • pieczywo,
 • słodycze,
 • napoje,
 • produkty sypkie,
 • gotowe dania.

Często produkty z tej kategorii są oferowane w specjalnych cenach lub jako część ofert typu „kup jeden, drugi otrzymaj za pół ceny” lub „kup dwa, trzeci otrzymaj gratis”. Oprócz tego gazetka Delikatesy Centrum może przedstawiać promocje na kosmetyki, produkty dla dzieci, artykuły dla zwierząt oraz dodatki do domu. Jeszcze większy asortyment przedstawiają sklep Carrefour. Gazetka tego sklepu oferuje wyjątkowe oferty na produkty w tej sieci marketów.

Delikatesy Centrum gazetka nowa

Delikatesy Centrum gazetka od jutra to znakomite narzędzie dla każdego, kto chce oszczędzać na codziennych zakupach. Nie tylko umożliwiają znaczne oszczędności, ale również pomagają w efektywnym planowaniu zakupów i pozwalają na śledzenie najnowszych ofert i produktów. Zawartość każdego wydania jest planowana z dużym wyprzedzeniem. Dlatego też każda Delikatesy Centrum gazetka nowa przedstawia unikalne oferty. W zależności od okresu, w ulotkach mogą pojawić się oferty sezonowe, takie jak choinki i dekoracje świąteczne w grudniu, grille i akcesoria ogrodowe latem (takie znajdziesz też w Jysk), czy artykuły szkolne we wrześniu. Osobno przedstawiane są zniżki na ofertę alkoholi. Gazetka Centrum Delikatesy umożliwia zakup różnych trunków czasem nawet z rabatem 50%. Gazetkę z alkoholami możesz sprawdzić też w sklepach Stokrotka.

O sklepie Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum to znana i ceniona sieć sklepów spożywczych, która od wielu lat działa na polskim rynku. Znajduje się w różnych częściach kraju, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach, zapewniając dostęp do szerokiej gamy produktów spożywczych i nie tylko. Centrum Delikatesy są rozsiane po mapie całego kraju, więc w każdym jego zakątku możesz skorzystać z wyjątkowych ofert. Główny asortyment tej sieci stanowią artykuły spożywcze. Jeśli szukasz dodatków do domu lub ubrań, to sprawdź, co oferuje Kik. Gazetka tego sklepu jest pełna wyjątkowych ofert.

Sieć jest częścią Grupy Eurocash, która jest jednym z liderów na rynku hurtowym w Polsce. Delikatesy Centrum są sklepami typu convenience, tzn. są zlokalizowane w pobliżu miejsc zamieszkania klientów i oferują wygodne godziny otwarcia. Działają w formie franczyzy, co oznacza, że wiele sklepów jest zarządzanych przez lokalnych przedsiębiorców.

centrum_delikatesy

Delikarta

Gazetka Delikatesy Centrum to nie jest jedyna metoda do tego, żeby oszczędzać w tej sieci sklepów. Jeśli regularnie robisz zakupy w tym markecie to załóż Delikartę. To program lojalnościowy, który niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Dzięki niemu otrzymasz niższe ceny na wybrane produkty i możliwość skorzystania z ofert specjalnych. Delikarta umożliwia też obniżenie cen poprzez kupony zniżkowe. Kartę możesz odebrać w sklepie lub założyć ją poprzez aplikację.

Aplikacja Delikatesy Centrum

Jednym z atrybutów każdego klienta tej sieci sklepów jest aplikacja. Delikatesy Centrum udostępniły w sklepie Google Play oraz Apple AppStore możliwość pobrania jej na urządzenia mobilne. Dzięki niej możesz cieszyć się zniżkami oraz kuponami rabatowymi. Co więcej, dzięki niej w Twoim telefonie pojawi się Delikatesy Centrum gazetka, możesz więc przejrzeć najnowsze oferty. Delikatesy Centrum aplikacja umożliwia też zrobienie listy zakupów, dzięki czemu sprawnie kupisz wszystko, czego potrzebujesz. Z aplikacji możesz też skorzystać w sieci sklepów Lewiatan.

Sklepy Delikatesy Centrum

Sieć sklepów jest mocno rozwinięta i trudno znaleźć miasto w Polsce, w którym nie ma Delikatesów Centrum. W kraju nad Wisłą znajduje się kilkaset takich placówek, oto kilka przykładowych adresów:

 • Delikatesy Centrum Rzeszów, ul. Kolejowa 1
 • Delikatesy Centrum Wrocław, pl. Nowy Targ 11-14
 • Delikatesy Centrum Łódź, ul. Andrzeja Struga 57
 • Delikatesy Centrum Warszawa, ul. Olszewska 8
 • Delikatesy Centrum Kraków, ul. Gertrudy 5
 • Delikatesy Centrum Bydgoszcz, ul. Konopnickiej 28
 • Delikatesy Centrum Radom, ul.Kusocińskiego 18
 • Delikatesy Centrum Jaworzno, ul. Stojałowskiego 1
 • Delikatesy Centrum Tarnów, ul. Narutowicza 3

Delikatesy Centrum – godziny otwarcia

W wielu dużych, jak i mniejszych miastach znajdziesz Delikatesy Centrum. Godziny otwarcia poszczególnych placówek zależą od konkretnej lokalizacji. Najczęściej markety otwierają się o 7.00, a ich zamknięcie przypada na 21.00. Szczegółowe adresy i godziny otwarcia znajdzie na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

Delikatesy Centrum – kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące działania sieci, to możesz je skierować do pracowników działu obsługi. Zrobisz to za pomocą formularza kontaktowego oraz telefonicznie pod numerem: 662 882 662.

Jak zainstalować aplikację Delikatesy Centrum?

Instalacja aplikacji Delikatesy Centrum jest bardzo łatwa. Wystarczy tylko, że będziesz mieć urządzenie z systemem Android lub iOS. Gdy masz telefon lub tablet z takim oprogramowaniem, to udaj się do sklepu Google Play lub Apple AppStore. W tych miejscach znajdziesz aplikację Delikatesy Centrum. Wystarczy, że ją pobierzesz, instalacja rozpocznie się automatycznie, a ty po chwili będziesz mógł z niej korzystać.

Jak korzystać z aplikacji Delikatesy Centrum?

Aplikacja mobilna Delikatesy Centrum umożliwia wygodne i szybkie przeglądanie ofert, zniżek i promocji obowiązujących w tych sklepie. Dzięki niej możesz uzyskać dostęp do swojej Delikarty, nie musisz więc niej nosić ze sobą. Warto przed udaniem się do sklepu przejrzeć gazetki i kupony Delikatesy Centrum. Za jej pomocą możesz też zrobić listę zakupów.

Delikatesy Centrum – kto jest właścicielem?

Aktualnie właścielem sieci Delikatesy Centrum jest grupa Eurocash. Przejęcie tej marki nastapiło w 2006 roku. W 2017 roku grupa przejęła też sklepy Eko, które zostały przemianowane na Delikatesy Centrum. W lipcu 2020 roku tak samo stało się ze sklepami Mila. Aktualnie w Polsce znajduje się kilkaset sklepów Delikatesy Centrum.

Inne sklepy

Już widziałeś wszystkie gazetki ze sklepu Delikatesy Centrum? Nie ma problemu, u nas znajdziesz oferty promocyjne również innych sklepów. Wystarczy kliknąć logo jednego z niżej pokazanych sklepów, a pojawią się wszystkie promocyjne gazetki i oferty tego sklepu.

Najnowsze artykuły

Świeże i Pełne Smaku: Przepisy na Wiosnę z Sezonowymi Składnikami

Świeże i Pełne Smaku: Przepisy na Wiosnę z Sezonowymi Składnikami

Wraz z wydłużającymi się dniami i wzrostem temperatur, nadejście wiosny przynosi obfitość świeżych i pełnych życia składników. Przywitaj porę roku…

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Sześć Niezwykłych Pomysłów na Walentynki, Które Podkręcą Waszą Miłość

Walentynki to doskonała okazja, aby wyrazić swoje uczucia w sposób wyjątkowy. Zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów i pudełka czekoladek, spróbujcie…

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Najnowsze Trendy Modowe na Rok 2024: Elegancja z Odważnym Twistem

Witamy w roku 2024, gdzie świat mody nadal ewoluuje, przynosząc nam świeże i ekscytujące trendy. Nowy rok przynosi ze sobą mieszankę elegancji i…

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie: Magiczne Przyjemności Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i wspólnego świętowania, a jednym z najpiękniejszych elementów tej atmosfery są urokliwe jarmarki…